برگزاری سه دوره آموزشی در جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان

مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری سه دوره آموزشی در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان خبر داد.
۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰ کد : ۱۵۶۸۸ آموزشی
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری سه دوره آموزشی در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان خبر داد.
برگزاری سه دوره آموزشی در جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر مجتبی تاجری 21 دیماه با اعلام این خبر افزود: ارتقاء سطح دانش، بینش و مهارت نیروی متخصص مورد نیاز برای پیشرفت کشور از ماموریت‌های اصلی معاونت آموزشی این نهاد علمی و انقلابی بشمار می‌رود.
وی با بیان اینکه مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان بزرگترین مراکز آموزشی کوتاه مدت تخصصی استان با اساتید حرفه ای است، ادامه داد: این مرکز طی ایام سال اقدام به برگزاری کلاسها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد با زمینه‌های مختلف برای فراگیران آزاد و کارکنان دولت می‌کند.
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره آموزشی ارگونومی ویژه 20 نفر از کارکنان بانک ملت استان خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی افراد با راهکارهای پیشگیری از آسیب های اسکلتی مرتبط با شغل در محل کار(سلامت بدن) بوده است.
تاجری  با اشاره به برگزاری دوره آموزشی خلاقیت و نوآوری در کار با شرکت بیش از 35 نفر اشاره کرد و گفت: برگزاری این قبیل دوره ها مورد استقبال عموم مردم استان به ویژه کارکنان واقع شده و جهاددانشگاهی استان نیز برنامه ریزی های لازم و تدوین دوره های خلاقیت و نوآوری در کار را در دستور کار خود قرار داده است.
وی با بیان اینکه دوره آموزشی تکنسین داروخانه یکی از دوره های پر طرفدار در سطح استان به شمار می رود، تصریح کرد: برای چندیمن بار این دوره آموزشی در سال جاری با شرکت بیش از 25 نفر در محل مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان برگزار شد که شرکت کنندگان پس از شرکت در آزمون پایان دوره و اخذ نمره قبولی می توانند گواهینامه معتبر جهاددانشگاهی را دریافت کنند.


نظر شما :