سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد

آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی در سیستان‌وبلوچستان

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی در این استان خبر داد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۱ کد : ۱۵۹۳۴ فرهنگی
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی در این استان خبر داد.
آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی در سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، محمود محمدقاسمی 20 بهمن ماه با اعلام این خبر اظهار داشت: مناظرات دانشجویی با هدف تمرین گفت‌وگوی صحیح، علمی و اخلاقی بین دانشجویان برنامه‌ریزی و طراحی شده و از همه ساله بین دانشگاه‌های سطح کشور اجرا شده است.
وی با بیان اینکه مناظرات بهترین فرصت گفت‌وگو و بیان آزاد نظرات دانشجویان است و موجب می‌شود تا فضای گفتمان اخلاق در دانشگاه‌ها شکل بگیرد، ادامه داد: گفت‌و‌گوی اصولی و اهتمام به رشد و شکوفایی فرهنگ گفت‌و‌گو خط مشی برگزاری مسابقات دانشجویی به شمار می رود.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی از بین دانشجویان دانشگاه های سطح استان خبر داد و گفت: دانشجویان علاقمندان می توانند در بهمن و اسفندماه سال جاری از طریق مراجعه به آدرس  https://evnd.co/GcTSx یا مراجعه حضوری به آدرس (دانشگاه سیستان و بلوچستان- دانشکده ادبیات و علوم انسانی- تالار ملاصدرا – معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان) در این مسابقات ثبت نام کنند.
محمدقاسمی با اشاره به اینکه این مسابقات در فروردین ماه سال آینده برگزار می شود، تصریح کرد: اعضای هر تیم مناظره کننده 4 نفر به همراه یک سرپرست که می بایست از اعضای هئیت علمی و یا استاد دانشگاه باشد، تشکیل می شود.
وی با بیان اینکه به تیم های منتخب اول تا سوم جوایز نقدی به ترتیب بیست، پانزده و ده میلیون ریال اهدا می شود، بیان داشت: در این دوره از مسابقات از تیم برتر دانشجویان بین المللی نیز تقدیر خواهد شد.
وی ادامه داد: 40 درصد تخفیف شهریه دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان برای تمامی شرکت کنندگان، 20 درصد تخفیف خرید کتاب از کتابفروشی جهاددانشگاهی واحد برای شرکت کنندگان و اعطای گواهینامه به همه افراد شرکت کننده از دیگر جوایز این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات مناظره دانشجویی با همکاری دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه پیام نور استان، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار خواهد شد.


نظر شما :