برگزاری دوره مدیریت سبز ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان

مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری دوره مدیریت سبز ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۱ کد : ۱۵۹۸۷ آموزشی
برگزاری دوره مدیریت سبز ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر مجتبی تاجری 21 بهمن ماه با اعلام این خبر اظهار داشت: دوره آموزشی مدیریت سبز با اهدف افزایش سطح آگاهی کارکنان نسبت به کاهش تخریب محیط زیست، مصرف بهینه آب و انرژی، مدیریت پس ماند و بازیافت و آموزش و فرهنگ‌سازی محیط‌زیست برگزار شد.
وی ادامه داد: فراگیران در این دوره با راهکار های پایش مصرف آب و انرژی، جلوگیری از اتلاف آب و  انرژی و روش های مدیریت آب و انرژی در بخش های مختلف آشنا شدند.
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: راهکار های مدیریتی برای کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از تولید زباله  یکی از مهم‌ترین بخش های آموزشی بود که در این دوره به فراگیران آموزش داده شد.
تاجری افزود: راهکارهای مدیریت پسماند و زباله شامل نسوزاندن زباله در فضای بیرون، پراکنده نکردن زباله در طبیعت، انتخاب محصولاتی که حداقل آلودگی و حداکثر پایداری را دارند و جایگزینی ظروف یک‌بار مصرف گیاهی با انواع پلاستیکی و کاغذی در این دوره آموزشی برای فراگیران تشریح شد.
وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی مدیریت سبز با حضور بیش از 30 نفر از کارکانان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی در محل مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان برگزار شد.


نظر شما :