رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری استان؛

آمادگی لازم جهت انجام ماموریتهای بزرگ را داریم

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری استان با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: آمادگی لازم جهت انجام ماموریتهای بزرگ را داریم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۳ کد : ۱۶۱۶۳ عمومی
رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری استان با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: آمادگی لازم جهت انجام ماموریتهای بزرگ را داریم.
آمادگی لازم جهت انجام ماموریتهای بزرگ را داریم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نشست شورای اداری استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر امیری معاون امور مجلس رییس جمهور و 26 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات استانداری این استان تشکیل شد.

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در این نشست ضمن تبریک ایام از جهاددانشگاهی به عنوان نهادی علمی ، انقلابی ، دانش بنیان و همیشه و همه جا در صحنه و الهام بخش و مؤثر در کشور و پیشگام در توسعه علم ، فن آوری و فرهنگ  یاد کرد که در همه صحنه های فرهنگی ، اجتماعی ، آموزشی ، تحقیقاتی، رسانه ای و کارآفرینی استان حضور دارد و ایفای نقش می کند.

دکتر تاجری ضمن تبیین کوتاه نوشتی از فعالیتها و برنامه های جاری جهاددانشگاهی استان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبرى در دیدارهای گوناگون که مصداق عینی جوشش درونی انقلاب را همانا جهاد دانشگاهی دانستند و ریاست محترم جمهوری که در بحث خودکفایی کشور به توان جهاددانشگاهی اشاره و اظهار داشت که این نهاد این استعداد را دارد و در مقام عمل هم نشان داده که می تواند کمک بزرگی برای دولت باشد خطاب به استاندار  تصریح کرد: که در تاسی از این فرمایشات بزرگان، ما با بهره گیری از ظرفیت عظیم پژوهشگاهها و دانشگاها و مراکز وابسته به این نهاد که به فرمایش رییس جمهور محترم به گستره کل کشور است امادگی لازم را برای انجام ماموریتهای بزرگ داریم .

وی افزود: از طریق ایجاد خودباوری در جوانان و دانش آموختگان و حمایت از ایده ها و ایجاد مراکز نوآوری و شکوفایی و خلاقیت و انبوه سازی تولیدات علمی دانشگاهیان ، علم را تبدیل به محصول ، و محصول را تبدیل به ثروت می کنیم و در یک کلام " دانایی را به دارایی " تبدیل می کنیم ، خلق مزیت می کنیم و فن آوری را به خدمت می گیریم .

رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به فرمایش رهبرى معظم انقلاب که فرمودند : «جهاد دانشگاهی نهالی نورس و امید بخش بوده که هم اینک به درختی تناور و ثمر بخش تبدیل شده» ، آغاز بهره برداری رسمی از مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق کشور را با حضور معاون محترم رییس جمهور و استاندار محترم و سایر مقامات عالیه استان نمادی از خودباوری جهادگران دانشگاهی دانست .


نظر شما :