ثبت‌نام ۲۹۰۷ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در سیستان‌وبلوچستان

رییس جهاددانشگاهی و رییس مرکز آرمون سیستان و بلوچستان از ثبت نام ۲۹۰۷ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در این استان خبرداد.
۱۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۵:۵۳ کد : ۱۹۹۴۹ تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی و رییس مرکز آرمون سیستان و بلوچستان از ثبت نام ۲۹۰۷نفر برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در این استان خبرداد.
ثبت‌نام ۲۹۰۷ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی  در سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان 19 تیرماه با اعلام این خبر اظهار داشت: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی ، سازمان ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران فردا جمعه ۲۰ تیرماه در سراسر کشور به همت جهاددانشگاهی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود که در این آزمون در سیستان و بلوچستان ۲۹۰۷ نفر با یکدیگر رقابت خواهند کرد .

وی تصریح کرد: از این تعداد ثبت نام شده ۱۷۵۱ تن را خانمها و ۱۱۵۶ نفر را آقایان تشکیل می دهند.  

رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان گفت: این ازمون در پنج شهرستان زاهدان در دانشگاه پیام نور، زابل، ایرانشهر، نیکشهر و چابهار در هشت حوزه امتحانی برگزار می گردد که از این تعداد ۸۳۳ نفر از حوزه زاهدان، ۵۶۱ نفر از حوزه زابل، ۷۸۷ نفر از حوزه ایرانشهر ، ۳۸۳ نفر از حوزه نیکشهر و ۳۴۳ نفر از حوزه چابهار ثبت نام نموده اند.

وی افزود : آزمون مربوطه راس ساعت ۹ صبح برگزار و داوطلبان یک ساعت قبل می بایست در محل حوزه مربوطه با ماسک و بدون داشتن وسایل اضافی چون تلفن همراه ، کیف و ... و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شرایط بهداشتی موجود حضور داشته باشند.

رییس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان اظهار کرد : داوطلبان عزیز زاهدانی توجه داشته باشند که حوزه امتحانی آنان به واسطه تاکید بیشتر بر شرایط بهداشتی موجود به آدرس بزرگراه خلیج فارس - دانشگاه پیام نور انتقال یافته است.

وی ادامه داد: در این آزمون استخدامی در مجموع در سطح کشور ۴۸۰۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند .

رییس مرکز آزمون استان در خاتمه ضمن قدردانی از سازمانها و نهادهای تاثیر گذار چون استانداری سیستان و بلوچستان، مدیریت بحران و ستاد مدیریت کرونای استان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، نهادهای امنیتی و انتظامی، دانشگاه ولایت، پیام نور، بین المللی چابهار، اداره کل آموزش و پرورش، اورژانس، شرکت برق منطقه ای و آتش نشانی تصریح کرد: ۳۰۰ نفر از  عوامل و همکاران فرهنگی، دانشگاهی و جهادی در برگزاری این آزمون مشارکت دارند و برای برگزاری آزمون موصوف مجوز وزارت بهداشت و ستاد مدیریت کرونای استان اخذ گردیده و نتایج آزمون مربوطه نیمه مرداد ماه از طریق سایت www.hrtc.ir به داوطلبان محترم اعلام خواهد گردید.

کلید واژه ها: آزمون، نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک،


نظر شما :