آزمون تجمیعی سه‌گانه استخدامی دستگاههای اجرایی در سیستان‌وبلوچستان برگزار شد

رییس جهاددانشگاهی و رییس مرکز آرمون سیستان و بلوچستان از رقابت ۲۹۰۷ نفر در آزمون تجمیعی سه گانه استخدامی دستگاههای اجرایی در این استان خبرداد.
۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۷ کد : ۱۹۹۶۰ تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی و رییس مرکز آرمون سیستان و بلوچستان از رقابت ۲۹۰۷ نفر در آزمون تجمیعی سه گانه استخدامی دستگاههای اجرایی در این استان خبرداد.
آزمون تجمیعی سه‌گانه استخدامی دستگاههای اجرایی در سیستان‌وبلوچستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ، دکتر منصور تاجری رییس این نهاد و رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان 20 تیرماه در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی  در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: با استعانت از درگاه خداوند متعال، آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی ، سازمان ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران امروز جمعه بیستم تیرماه در سراسر کشور به همت جهاددانشگاهی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار و در این آزمون در سیستان و بلوچستان ۲۹۰۷ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

او افزود : از این تعداد داوطلب و شرکت کننده ۱۷۵۱ نفر را خانمها و ۱۱۵۶ نفر را آقایان تشکیل داده اند.  

رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این آزمون در پنج شهرستان زاهدان ، زابل، ایرانشهر، نیکشهر و چابهار و در هشت حوزه امتحانی در حال برگزاری است که از این تعداد ۸۳۳ نفر از حوزه زاهدان، ۵۶۱ نفر از حوزه زابل، ۷۸۷ نفر از حوزه ایرانشهر ، ۳۸۳ نفر از حوزه نیکشهر و ۳۴۳ نفر از حوزه چابهار ثبت نام نموده اند.

دکتر تاجری افزود: آزمون مربوطه راس ساعت ۹ صبح با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و داوطلبان نیز یک ساعت قبل در محل حوزه های مربوطه با رعایت پروتکل های بهداشتی، و فاصله گذاری اجتماعی  و همراه داشتن ماسک در شرایط بهداشتی موجود حضور داشته اند.

او در خاتمه ضمن قدردانی از سازمانها و نهادهای مرتبط  چون استانداری سیستان و بلوچستان، مدیریت بحران و ستاد مدیریت کرونای استان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، نهادهای امنیتی و انتظامی، دانشگاه ولایت، پیام نور، بین المللی چابهار، اداره کل آموزش و پرورش، اورژانس، شرکت برق منطقه ای و آتش نشانی یادآور شد: ۳۰۰ نفر از  عوامل و همکاران فرهنگی، دانشگاهی و جهادی در برگزاری این آزمون مشارکت داشته و برای برگزاری آزمون موصوف مجوز وزارت بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی  و ستاد مدیریت کرونای استان اخذ گردیده بود  و نتایج آزمون مربوطه نیز نیمه مرداد ماه از طریق سایت    www.hrtc.ir  به داوطلبان محترم اعلام خواهد گردید.

رییس مرکز آزمون استان ضدعفونی فضاها و صندلی‌های حوزه های امتحانی ، توزیع ماسک سه لایه ، توزیع پد الکلی ، سنجش میزان حرارت جسمانی داوطبان با دستگاه تب سنج ، چینش صندلی ها بر اساس پروتکل ابلاغی وزارت بهداشت و رعایت فاصله مصوب ، بازدید های بدنی داوطلبان با دستگاههای هوشمند الکترونیکی ، تعبیه اتاقی مجزا جهت داوطلبان مشکوک الکرونا و استفاده عوامل اجرایی آزمون از دستکش و ژل ضد عفونی را بخشی از اقدامات این نهاد برشمرد که در رعایت پروتکل های بهداشتی مراعات شده است.

شایان ذکر است که مهندس ابراهیمی مدیرکل ثبت اسناد و املاک سیستان و بلوچستان و هیات همراه ، دکتر رخشانی مدیرکل آموزش و پرورش استان و هیات همراه و نمایندگان حفاظت و نمایندگانی از مرکز بهداشت شهرستان با حضور در محل حوزه امتحانی شهرستان زاهدان از روند برگزاری آزمون بازدید و مراتب قدردانی خود را از جهاددانشگاهی در برگزاری مطلوب توام با آرامش و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام داشتند.

همچنین در سایر شهرستانها نیز مسوولان حفاظت و روسای آموزش و پرورش و تنی چند از فرمانداران محترم از حوزه های امتحانی بازدید داشته اند .

گزارش تصویری http://jdsb.acecr.ac.ir/fa/album/1460

 


نظر شما :