تحول مشاغل خانگی با هدف پایدارسازی شبکه بازار و توسعه اجتماعی سیستان وبلوچستان

کارشناس اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: تحول مشاغل خانگی با هدف پایدارسازی شبکه بازار و توسعه اجتماعی سیستان وبلوچستان انجام می‌شود
۰۶ آبان ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۹ کد : ۲۴۱۸۸ تجاری سازی فناوری و اشتغال
کارشناس اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: تحول مشاغل خانگی با هدف پایدارسازی شبکه بازار و توسعه اجتماعی سیستان وبلوچستان انجام می‌شود.
تحول مشاغل خانگی با هدف پایدارسازی شبکه بازار و توسعه اجتماعی سیستان وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نشست هم‌اندیشی در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ۵ آبانماه با حضور رهیار اجتماعی و آموزش عالی بانک قرض الحسنه رسالت استان و کارشناس اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان در سرپرستی بانک قرض الحسنه رسالت استان برگزار شد.


حمید داودی راد ، کارشناس اجرایی طرح ملی توسعه مشاعل خانگی جهاددانشگاهی استان ضمن معرفی و اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و اجرای جهاددانشگاهی در کل کشور اظهارداست: ایجاد اشتغال پایدار از موضوعات مهم و اساسی  جامعه بویژه در این استان که این مسأله اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: این طرح نیز در راستای ایجاد زنجیره ارزش مشاغل خانگی پایدار ، کمک به اقتصاد کشور و معیشت مردم اجرا و نهایتا باعث رفع بیکاری می‌شود.

هادی راحتی، رهیار اجتماعی و آموزش عالی بانک قرض الحسنه رسالت استان ، نیز در این جلسه افزود: توسعه مشاغل خرد و کوچک از جمله مشاغل خانگی در شرایط امروز، اهمیت بسیاری دارد و از اهداف و رسالت‌های رهیاران و مجموعه بانک رسالت کشور می باشد، مجموعه رسالت در حوزه کارآفرینی با ایجاد شبکه بازار اعضاء و نظارت بر شبکه از صفر تا صد اجرای طرح های کسب و کار با دقت بالا به دنبال ایجاد اشتغال پایدار با کمترین انحراف منابع می باشد.

گفتنی است، علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این طرح می‌توانند به سامانه inhb.ir مراجعه کنند. همچنین شرایط متقاضیان ثبت‌نام در این طرح، حداقل سن ۱۸ سال، بومی استان محل ثبت‌نام، عدم اشتغال تمام وقت و نداشتن بیمه کارفرمایی است.


نظر شما :