انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۶ کد : ۳۲۲۲۳ فرهنگی تجاری سازی فناوری و اشتغال
این تفاهنامه در راستای توسعه کسب و کارهای تخصصی ،مشاغل خانگی و.. بین جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان و مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان منعقد شده است
انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین  جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان  و مرکز خدمات حوزه های  علمیه استان

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین  جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان  و مرکز خدمات حوزه های  علمیه استان  

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان

      در تفاهم نامه ای  که به امضای رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان و مدیر کل مرکز خدمات حوزه های  علمیه  استان رسیده است . در جهاددانشگاهی سیستان و  بلوچستان و در تاریخ 1400/03/30 منعقد شده است ؛

      به منظور تعمیق ، در عرصه های سلامت (تشخیصی ، درمانی و ... )، فرهنگی ، پژوهشی ایجاد زیرساخت های لازم در راستای توسعه کسب و کارهای تخصصی ، مشاغل خانگی ، اشتغال ، و کارآفرینی و استفاده بهینه از توانمندیها و ظرفیت های مشترک طرفین و افزایش تعاملات بین بخشی و توسعه کمی و کیفی همکاریهای علمی طرفین ، برنامه لازم از سوی دو نهاد صورت خواهد پذیرفت.

     همچنین بهره مندی از تدوین و اجرای دوره های تحصیلات تکمیلی در قالب طرح های پذیرش دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی با رویکرد پژوهش محور  در حوزه  آموزش عالی جهاددانشگاهی  از عمده تعهدات این تفاهم نامه است .

     حجت الاسلام والمسلمین  مهدی نژاد در نشست امضاء تفاهم نامه هم  عنوان کرد . شناسایی و معرفی طلاب و روحانیون و خانواده های ایشان و همچنین نیروهای اداری و منابع انسانی به عنوان جامعه هدف مرکز و حسب مورد جهت استفاده ار خدمات مذکور  و همین طور همکاری در برگزاری نشست ها ، مشارکت در تامین هزینه های آموزش و توانمندسازی افراد در حوزه مهارتی، تخصصی و از موارد قابل تعامل در این تفاهم نامه خواهد بود .

      دکتر تاجری رئیس جهاددانشگاهی نیز همکاری در دوره های آموزش عالی علمی –کاربردی ، مشارکت و همکاری در حمایت و توسعه کارآفرینی ،همکاری در زمینه قرآنی و صنایع فرهنگی و پارک علوم فناوری های نرم جهاددانشگاهی و  تولید محتوا و فعالیتهای رسانه ای ، مشارکت در حوزه مشاغل خانگی و اتصال خانواده طلاب علاقمند به کار در حوزه مشاغل خانگی به بازار کار را  از عمده تعهدات این نهاد انقلابی برشمرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان .تفاهنامه


نظر شما :