برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۳۱ تیر ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۶ کد : ۳۳۷۳۵ آموزشی
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان، فردا جمعه اول مرداد ماه همزمان با سراسر کشور ۱۴۱۵ نفر از داوطلبان استخدام در اموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان به رقابت خواهند پرداخت .
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی
آموزش و پرورش فردا در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان ، فردا جمعه اول مرداد ماه همزمان با سراسر کشور ۱۴۱۵ نفر از داوطلبان استخدام در اموزش و پرورش در استان سیستان و بلوچستان به رقابت خواهند پرداخت .

دکتر تاجری رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آرمون استان در گفتگو با ایسنا افزود : این آزمون در سیستان و بلوچستان که در سطح کشور بیشترین تعداد شرکت کننده را دارد در هشت شهرستان زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، سراوان ، چابهار ، نیکشهر ، دلگان و راسک و در ده حوزه امتحانی برگزار میشود که امسال با توجه به شرایط بهداشتی موجود متاثر از کرونا ویروس و با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور رفاه حال داوطلبان و تسهیل در رفت و امدهای شهرستانی حوزه های امتحانی را در جای جای شمال و جنوب استان گسترش داده ایم ، به گونه ای که در شمال استان  تعداد حوزه ها را به سه حوزه افزایش داده و در جنوب استان هم تعداد حوزه های شهرستانی را به شش شهرستان افزایش داده ایم .

رییس مرکز آزمون استان
افزود این داوطلبان که
جمعیت غالب ان را خانمها تشکیل میدهند در صورت قبولی در آزمون به استخدام رسمی آموزش و پرورش در امده و به تدریس دروس مرتبط با علوم قرانی و غیره می پردازند .

دکتر تاجری خاطر نشان کرد آزمون راس ساعت ۹ صبح در محل های برگزاری آزمون با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی آغاز و محل آزمون حوزه زاهدان نیز دانشکده ادبیات و علوم انسانی. دانشگاه سیستان و بلوچستان است .


نظر شما :