برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان مرداد ۱۴۰۰

۰۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۸:۱۳ کد : ۳۳۷۵۹ آموزشی
صبح امروز جمعه اول مرداد ماه همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش " آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان قرانی " با رقابت ۱۴۱۵ نفر در شمال و جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که این استان از منظر تعداد و کمیت شرکت کنندگان در کشور حائز رتبه اول است .
برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان مرداد ۱۴۰۰

سیستان و بلوچستان واجد بیشترین داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کشور

به گزارش روابط عمومی ، صبح امروز جمعه اول مرداد ماه همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی آموزش و پرورش " آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان قرانی " با رقابت ۱۴۱۵ نفر در شمال و جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که این استان از منظر تعداد و کمیت شرکت کنندگان در کشور حائز رتبه اول است .

رییس مرکز آزمون استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با ایسنا اظهار داشت : از مجموع ۱۴۱۵ شرکت کننده در استان ۱۰۷۹ تن را خانمها و ۳۳۶ تن را اقایان تشکیل می دادند .

او افزود : این آزمون در هشت شهرستان زاهدان ، زابل ، چابهار ، ایرانشهر ، سراوان ، دلگان ، نیکشهر و راسک و در ده حوزه امتحانی در صحت کامل برگزار گردید .

دکتر تاجری تصریح کرد : امسال با توجه به گستردگی استان و شرایط حاد بهداشتی موجود متاثر از کرونا ویروس و در جهت رفاه حال شرکت کنندگان عزیز تلاش کردیم به منظور پرهیز از جابجایی داوطلبان گرامی  در جای جای استان این ازمون را برگزار و حوزه های امتحانی را گسترش دهیم .

رییس جهاد دانشگاهی استان از حضور و بازدید برخی فرمانداران عزیز و ائمه محترم جمعه ،  مسوولان آموزش و پرورش استان و روسا و نمایندگان شهرستانی آموزش و پرورش از فرایند برگزاری آزمون قدردانی نمود .
 
رییس مرکز آزمون استان ضمن قدردانی از استانداری سیستان و بلوچستان ، اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاهها ، اتش نشانی ، اورژانس ، برق منطقه ای و نیروی محترم انتظامی و .....نقش آفرینی ۱۳۰ تن از جهادگران دانشگاهی و عوامل اجرایی آزمون را که باعث گردید این آزمون نیز با نظم و برنامه ریزی دقیق و با صحت و آرامش کامل برگزارگردد ستود .

گفتنی است قبول شدگان در این آزمون می توانند همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید همکاری خود را با آموزش وپرورش اغاز کنند .

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان آزمون آموزش و پرورش


نظر شما :